پروژه‌های اجرا شده

این پروژه در زمینی ساحلی به مساحت 3500 مترمربع و بنای حدودأ 200 مترمربع در 5 طبقه به صورت مدرن اجرا گردیده و از خصوصیات بارز این پروژه ، مجموعه استخر و سونا در طبقه پنجم می باشد و نیز محوطه سازی خاص و زیبا نمای این پروژه را بسیار چشم نواز کرده است .

در زمینی به مساحت 1500 متر مربع با مجوز ساخت ده طبقه از نظر معماری و طراحی بهترین اقدامات صورت گرفته است که پروژه مذکور ۲ طبقه فرهنگی ورزشی و ۲ طبقه تجاری و ۵ طبقه اداری داشته که برای هر کدام از مجموعه‌ها دسترسی جداگانه پیش بینی شده است و در طبقه آخر رستوران بوده که حتی از پشت بام پروژه رستوران با نصب آلاچیق بهره برداری خواهد کرد. پروژه مذکور از نظر کمی و کیفی،‌بهترین متریال استفاده شده و حتی نمای پروژه با متریال خارجی اجرا می‌گردد.

یک پروژه با طراحی کاملأ مدرن در مساحت 200 مترمربع در دو طبقه منفی و دو طبقه بالای همکف در یکی از بهترین نقاط شهر تهران اجرا گردیده است. این پروژه تمام امکانات یک ویلای لوکس اعم از باشگاه، استخر، اتاق بیلیارد و مهمان و … را دارا بوده و در تمامی مراحل اجرا و دکوراسیون داخلی از وسایل لوکس و متریال خاص استفاده گردیده است که اعتماد، اطمینان و امنیت کامل را برای ساکنین فراهم نموده است.

پروژه‌های در حال اجرا

این پروژه به مساحت 1650 متر مربع ، مسکونی و در 7 طبقه به صورت تک واحدی در ساحل زیبای قو در منطقه غازیان انزلی در حال اجرا می باشد . از خصوصیات ویژه این پروژه می توان نمای رومی و کیفیت متریال استفاده شده را ذکر کرد .